שכפול מפתחות לרכב ולבית

שכפול מפתחות לרכב ולבית

בכל ענף מנעולנות הרכב יש לא מעט אנשי מקצוע טובים ומנוסים, אבל גם לא הרבה מידי. מנעולן רכב מנוסה בעל ידע מספק לשכפול מפתחות לרכב או לבית צריך להיות אחד כזה שייתן ללקוח את הפתרון המיטבי ביותר בעבורו הן בהבט של שכפול מפתחות לרכב מחיר טוב, והן בהבט של חומרי גלם ומפתח משוכפל איכותי וטוב.

בכל הקשור לצד של הלקוח, נושא בחירת המנעולן הוא הצומת הקריטית בדרך לעשיית רכישה מוצלחת בתחום שכפול המפתחות לרכב. אם בחרת מנעולן טוב ואמין תקבל שירות ומוצר טוב ותוכל להמשיך בדרכך מהר ובראש שקט.

איך בוחרים מנעולן לשכפול מפתחות לרכב?

רוב האנשים שאינם מכירים מנעולנים או קשורים לתחום לרוב ימצאו מנעולן בשתי דרכים מרכזיות: המלצות או חיפוש בגוגל או באתרי בעלי מקצוע באינטרנט. כמובן שהמלצות מפה לאוזן טובות פי כמה לכן אם יש לכם צורך בשכפול מפתחות לרכב נסו לברר אצל חברים או משפחה אם הם מכירים מנעולן רכב טוב. שימו לב שהמונח "מכירים" זה לא מספיק אלא רצוי שגם יהיו לקוחות מרוצים של אותו בעל מקצוע שהם ממליצים עליו ולא סתם "חבר של חבר".

חיפוש באינטרנט – עצות ידידותיות למשתמש

האינטרנט היא זירה זמינה ונגישה למציאת בעלי מקצוע לשכפול מפתחות לרכב אבל גם טומנת בחובה סכנות לא קטנות. כדי להימנע ממצב שבו "נפלתם" על חאפר או חס וחלילה על עבריין, כדאי לשים לב לכמה דברים בסיסיים:שאלו את עצמכם: האם למנעולן שבחרתי יש כתובת מסודרת וקבועה? האם יש לו קו טלפון נייח או מספר מסודר מלבד קו פלאפון? האם אני מקבל אחריות על השכפול? האם אתר האינטרנט נראה מכובד והאם הפלטפורמה האינטרנטית כולה רצינית ופעילה? (למשל דף פייסבוק פעיל ועדכני) האם בשיחת הטלפון קיבלתי תשובות רציניות ומקיפות ונענתי בסבלנות? האם המחיר שקיבלתי לא נמוך מידי או גבוה מידי? האם שמו של המנעולן עולה בהקשרים בעייתיים באינטרנט? תשובות כנות לשאלות האלו יתנו לכם תמונה די ברורה של טיב המנעולן טרם בחירתו.

למה מסוכן לבחור בחירה לא טובה?

טעות בבחירת המנעולן יכולה להוביל לשכפול מפתחות לרכב שאינו מוצלח כ"כ, במקרה הפחות גרוע ואז פשוט יטרטרו אתכם בין מנעולנים ותשלמו עוד כסף ותבזבזו עוד זמן. זה יכול להתפתח לנזק לרכב שיכול להגיע לאלפי שקלים ויותר, ובמקרה הגרוע ביותר להיגמר בגניבת הרכב לאחר ששכפלו לכם מפתח נוסף מבלי שידעתם בזמן השכפול עצמו.לכן אנו בהחלט ממליצים לבצע סקר שוק של כמה מנעולנים ולא להקל ראש בהליך הבחירה.

זכותכם בהחלט לשאול את המנעולן את כל השאלות שעולות על דעתכם ושימו לב שגם אתם נשאלים שאלות מכווינות סביב סוג המפתח שלכם וסוג הרכב והשנתון. מנעולן רציני יצטרך לדעת את כל הפרטים האלה כדי לתת לכם מחיר מהימן שיחזיק גם במהלך ולאחר השכפול. אל תוותרו על תעודת אחריות של לפחות שלושה חודשים על מנת שיהיה לכם לאן לחזור במידה ומשהו משתבש. בהצלחה!

Sorry, comments are closed for this post.