מפלי מים

מפלי מים לקשט את פני הבית, או לשדרג את הבריכה או את החצר

בכל אחד קיים הרצון להפוך את הבית לפינה המושלמת. יש שיבחרו לקשט את הבית בפינת חי, יש שיבחרו לקשט באמצעות פינת צמחייה מלאת ירוק וחיים ומאידך, יש אנשים שילכו על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. קוראים לזה בניית מפלי מים ובשביל זה ראוי לדבר על שירותיהם המקצועיים של צוות סופר אשר יעניק לכם את כל הפרטים תחת קורת גג אחת.

לקשט את הבית בסלעים- מפלים ייחודיים

במסגרתם פועלם של צוות סופר, תתקלו גם בבניית מפלים המושתתים על סלעים מרהיבים. מפל הסלעים מרהיב והוא מתאים לכל מזג אוויר באשר הוא. המפל ובפרט הסלעים, בנויים מאבקת שיש ופולימרים עם פיברגלס. כאן למעשה באה לידי ביטוי היציבות בפני מזג אוויר כזה או אחר. שקיעה? סדקים? אם תשאלו את המקצוענים של צוות סופר, הם יעידו כי הליכי ההתקנה והתחזוקה פשוטים, הכול תלוי בנותני השירות.

מהם סלעים סינטטיים בעלי משקל קל?

יש לא מעט אפשרויות וביניהן גם בחירת סלעים מהסוג הנ"ל. למעשה כאן יספרו לכם צוות סופר כי הם משתמשים בחומר גלם זה לייצור  מפלי מים מרהיבים גם לבית וגם לחצר בו זמנית. באמצעות חומר הגלם, יהיה ניתן לעצב את העיצוב המיוחד לבית ולהעניק את המראה המושלם לגינה ולסביבה האישית.

על חוטי מים ועל מפל

מפל חוטי מים הוא למעשה הקלאסיות שבעיצוב. המים זורים על חוטי ניילון בצורה המדויקת. הם משלבים את עצמם עם עיצוב אפקט האור בבית וכאן למעשה מגיח העיצוב וחובר אל המים. חשוב לציין כי בתחתית יש מאגר מים המתרחש באמצעות משאבה אשר דוחפת מים למתקן אשר נמצא בתקרה ומפזר את המים הלוך ושוב לאורך החוטים. נוכח הזרימה, מקבלים המים את הנדרש ומתנקים. במסגרת המפלים הללו, תוכלו לקבל מפל דגם נבל וזאת בעקבות יכולתם של המים להיוותר ישרים לאורך כל הדרך. רוצים להפריד את שני החללים בבית? לצורך העניין, מפל דגם נבל יתאים לכך.